V Ljudskem vrtu pozdravili še človeka, ki "lahko poveže obrambo"

2 hours ago 18
NK Maribor je okrepil 33-letni branilec Miha Blažič. "Iskali smo nekoga, ki lahko poveže obrambo," je ob podpisu pogodbe s Koprčanom dejal športni direktor vijoličnih Zlatko Zahović. Blažič, ki je zbral tudi 32 nastopov v članski reprezentanci, je nazadnje igral v Združenih arabskih Emiratih, v domače okolje pa se vrača po skoraj desetletju igranja v tujini. Z Mariborom je sklenil pogodbo do poletja 2028.
Read Entire Article