Slovenske odbojkarice odlično nastopajo v evropski ligi. Po šestih tekmah brez izgubljenega niza so se uvrstile v polfinale, kjer pa ne mislijo obstati. Njihove tekmice bodo Slovakinje, prva od dveh tekem bo v nedeljo v Nitri, povratna pa v sredo v Ljubljani. Slovenke želijo nadaljevati sanjski niz, poraz na Slovaškem ne bi bil katastrofa.
Slovenske odbojkarice odlično nastopajo v evropski ligi. Po šestih tekmah brez izgubljenega niza so se uvrstile v polfinale, kjer pa ne mislijo obstati. Njihove tekmice bodo Slovakinje, prva od dveh tekem bo v nedeljo v Nitri, povratna pa v sredo v Ljubljani. 
2 hours ago
21










English (US)