"Usedi se in veslaj!": Norvežani nogometni uspeh slavijo z množičnim "vikinškim veslanjem"

2 hours ago 17
Eden izmed fenomenov SP-ja v nogometu je postalo tudi t. i. vikinško veslanje Norvežanov. Na tak način so zmago praznovali tako reprezentanca, ki se je usedla na igrišče in začela sinhronizirano veslati, pa tudi navijači na ulicah v ZDA in v Oslu.
Read Entire Article