Sindikati SLG-ja Celje: Golob je izgubil mandat zaradi neprofesionalnih praks in konfliktnosti

2 hours ago 28
V sindikalnih enotah SVIZ in GLOSA SLG-ja Celje so se odzvali na odprto pismo Mihe Goloba, v katerem je oporekal novi izbiri za direktorja.  Po njihovih navedbah je v njegovem mandatu gledališče napredovalo, izgubil pa naj bi ga zaradi konfliktnosti.
Read Entire Article