Policisti so na območju Policijske uprave Novo mesto med 12. in 15. junijem posredovali v 197 nujnih primerih in na številko 113 prejeli 728 klicev. Obravnavali so prometno nesrečo s hudimi telesnimi poškodbami, dve prometni nesreči, v katerih so se udeleženci lažje poškodovali in 26 prometnih nesreč, v katerih je nastala premoženjska škoda. Posredovali so zaradi 49 kršitev javnega reda in miru na javnih krajih in v zasebnih prostorih. S področja kriminalitete so obravnavali sume kaznivih dejanj lahke telesne poškodbe, groženj, poškodovanja tuje stvari, spletnih prevar, zanemarjanje mladoletne osebe, prepovedanega prehajanja meje ali ozemlja države, vlomov in tatvin. Posredovali so zaradi predvajanja glasne glasbe, sprožitev signalno varnostnih naprav, požarov in nedovoljenih prehodov državne meje.
Pobegli povzročitelj nesreče
Sevniški policisti so bili 13. 6. okoli 20.30 obveščeni o prometni nesreči na Jablanici, kjer naj bi voznik cross motorja znamke Yamaha trčil v drugo vozilo in pobegnil s kraja nesreče. Na kraju so ugotovili, da je 16-letni voznik cross motorja zapeljal na levo stran vozišča in trčil v nasproti vozeče vozilo, ki ga je vozil 41-letnik. Po trku se je mladoletnik odpeljal s kraja ne da bi nudil svojih podatkov. 16-letnega kršitelja so policisti izsledili in ugotovili, da se je pri trku huje poškodoval ter bil odpeljan v bolnišnico. Zoper mladoletnika bo na sodišče naslovljen obdolžilni predlog.
Prometna nesreča z udeležbo konja
(us)
<p>The post Nenavadna nesreča na Jablanici: ne boste verjeli, kaj je naredil 16-letnik, z njim je hudo first appeared on NaDlani.si.</p>

3 hours ago
35








English (US)