ARTICLE AD
V zadnjih 24 urah je bilo na interventni številki policije 113 zabeleženih 216 klicev. Od tega se jih je 73 nanašalo na dogodke, ki so zahtevali nujno posredovanje policistov PU Maribor.
Med temi dogodki so policisti med drugim obravnavali 17 prometnih nesreč, 12 kršitev javnega reda in miru ter 11 kaznivih dejanj.
V 13 prometnih nesrečah je nastala zgolj premoženjska škoda, v treh nesrečah so bili udeleženci lažje poškodovani, v eni pa je bila ena oseba huje telesno poškodovana. Policisti so zaradi vožnje pod vplivom alkohola pridržali enega voznika.
Zaradi kršitve javnega reda in miru so policisti opravili šest intervencij na javnem kraju in šest v zasebnih prostorih. Enega kršitelja, ki kljub opozorilu ni prenehal s kršitvijo, so pridržali.
Med obravnavanimi kaznivimi dejanji so zabeležili šest tatvin, dve grožnji, en vlom, eno poškodovanje tuje stvari ter en primer preprečitve uradnega dejanja oziroma napada na pooblaščeno osebo.
The post Napad na uradno osebo in več tatvin zaznamovali dan na območju PU Maribor appeared first on Lokalec.si.