Zvezdni učinek izpuhtel: Celje išče nove napadalne rešitve

2 hours ago 11
 Celje išče nove napadalne rešitve

Jesenski rezultati Nikita Iosifova so bili pomemben del igre NK Celje, saj je 24-letnik pod takrat trenerjem Albertom Riero pokazal izvrstne predstave z goli in asistencami ter bil pomemben napadalni člen ekipe.

Vendar pa se je njegova forma v zadnjem obdobju močno ohladila. Po golu in asistenci na uvodni tekmi pomladanskega dela proti NK Maribor se Iosifov v naslednjih šestih tekmah ni več vpisal med strelce ali podajalce, kar se odraža v padcu njegove statistične učinkovitosti in vpliva na igro ekipe.

Poleg tega je položaj Iosifova v napadu Celja izpostavljen večji konkurenci kot kadarkoli prej. Trener Ivan Mayewski namreč razpolaga z nekaj kakovostnimi možnostmi na isti položaj, med katerimi sta Jakov Pranjić in Rudi Vancaš Požeg, ki sta v nekaterih nastopih pokazala obetavne predstave. Zato se Iosifov ne more več samodejno zanašati na mesto v začetni postavi, temveč si priložnost mora znova izboriti z delom in rezultati.

Celjska ekipa tako v spomladanski sezoni še išče optimalno formo in napadalno ravnotežje, pri čemer bo tudi uveljavljanje igralcev, kot je Iosifov, pomembno za nadaljnje rezultate v prvenstvu.

The post Zvezdni učinek izpuhtel: Celje išče nove napadalne rešitve appeared first on Slovenski nogometni portal.

Read Entire Article