Slovenska odbojkarska reprezentanca je domači turnir lige narodov v ljubljanskih Stožicah odprla z zmago proti Kanadi, od katere je bila boljša s 3:1 (23, -23, 20, 23). Slovence nov obračun čaka že v četrtek proti Bolgariji.
Slovenska odbojkarska reprezentanca je domači turnir lige narodov v ljubljanskih Stožicah odprla z zmago proti Kanadi, od katere je bila boljša s 3:1 (23, -23, 20, 23). Slovence nov obračun čaka že v četrtek proti Bolgariji.