Slovenski odbojkarji so se na prvi tekmi drugega turnirja lige narodov v domačih Stožicah sinoči razveselili pomembne zmage proti Kanadi s 3:1. Kljub temu pa pretiranega zadovoljstva v slovenskem taboru zaradi uspeha ni bilo, saj se v slovenskem taboru zavedajo, da raven igre še ni na želeni ravni.

2 hours ago
8









English (US)