Slovenci brez izgubljenega niza na kolena spravili Brazilce in skočili tik pod vrh!

2 hours ago 22
Slovenska odbojkarska reprezentanca je na tretji tekmi domačega turnirja lige narodov v Stožicah zanesljivo, s 3:0 (25, 17 , 20), odpravila Brazilce, ki niso imeli pravih možnosti. Tonček Štern je k zmagi dodal 19, Rok Možič pa 17 točk. Slovenci so po šesti zmagi na sedmih tekmah zdaj na drugem mestu, pred njimi so le še Japonci, ki po zmagi nad Američani ostajajo neporaženi. Slovence zadnja tekma v Stožicah čaka v nedeljo ob 20.30 proti svetovnim prvakom Italijanom, tretji turnir lige narodov pa bodo sredi julija igrali v Beogradu. Zaključni turnir osmerice bo konec julija na Kitajskem.
Read Entire Article