Kako že pravijo stari, modri ljudje? Vsega lušnega je enkrat konc'. In tako je prišel tudi konec sezone 25/26 v Kompleksu.Kompleks se čez poletje poslavlja, saj si tudi najlepša klet na Koroškem zasluži počitek. A brez skrbi, dopust bo minil kot bi mignil in kmalu se bo spet žuralo.Še preden pa si p...