Prva japonska zmaga v moto GP po 22 letih

2 hours ago 17

Japonec Ai Ogura je v razredu motoGP motociklističnega svetovnega prvenstva v nizozemskem Assnu zmagal na veliki nagradi Nizozemske, deseti od 22 dirk sezone, s čimer je Japonski zagotovil prvo zmago v kraljevem razredu po 22 letih.

Read Entire Article