Poveljstvo Slovenske vojske dobilo novo generacijo: 37 novih častnikov

3 hours ago 17
www.24ur.com V Mariboru so nocoj na slovesnosti v središču mesta podelili prvi častniški čin poročnik 37 kandidatom iz 38. generacije Šole za častnike, ki so zaključili izobraževanje in usposabljanje v letošnjem letu. Predsednica republike Nataša Pirc Musar jim je ob imenovanju v čin zaželela, da ga nosijo "s ponosom in predvsem velikim srcem pod uniformo".
Read Entire Article