ARTICLE AD



Prekmurski prvoligaš Mura je potrdil prihajajočo spremembo na vratarski poziciji. Po slovesu Florijana Raduhe so v klubu iskali novega vratarja in ga našli v vrstah slovenskega drugoligaša.
Iz Tabora iz Sežane se je v Muro preselil 23-letni Žiga Fermišek, ki je z novo ekipo podpisal dogovor, veljaven do sredine leta 2027. Fermišek, ki je bil v preteklih sezonah član tudi drugih slovenskih klubov, kot so Bravo, Radomlje in Dob, je v zadnjih dveh letih v Sežani deloval kot kapetan.
Za spletno stran kluba je Fermišek ob prestopu izjavil:
“Z veseljem sem se pridružil klubu, kot je Mura, ki ima tako bogato tradicijo in zveste navijače. Vsak trenutek na igrišču bom dal vse od sebe in verjamem, da nam bo skupaj z ekipo uspelo doseči zadane cilje. Veselim se novega izziva in začetka novega poglavja v črno-belem dresu”.
Mura je v zadnjih tednih že okrepila ekipo – pred tem je prišel tudi napadalec Vanja Kulenović iz 2. SNL –, saj si klub želi izboljšati rezultate in se izogniti boju za obstanek v slovenski lig
The post Mura okrepila vratarja: v Fazanerijo prihaja nekdanji kapetan Tabora iz Sežane appeared first on Slovenski nogometni portal.

5 days ago
29






English (US)