Kot smo že poročali, so bili danes zjutraj policisti obveščeni o smrti dveh oseb v stanovanju na območju Maribora. Na kraju so policisti našli mrtvo 62-letno žensko in 63-letnega moškega.
Kraj dejanja si je v navzočnosti dežurne okrožne državne tožilke ogledal dežurni preiskovalni sodnik, ki je nadaljnji ogled kraja dejanja prepustil policiji.
FOTO: Lokalec.si“Ogled kraja dejanja se še zmeraj izvaja, po prvih ugotovitvah samega ogleda in na podlagi drugih ugotovljenih dejstev zbiramo obvestila zaradi suma storitve kaznivega dejanja umora 62-letne ženske, katerega storitve je osumljen omenjeni 61-letni moški,” poroča PU Maribor
Okoliščine zaenkrat kažejo na to, da je nato 61-letnik storil samomor.
FOTO: Lokalec.siZ ogledom, zbiranjem obvestil ter izvajanjem drugih aktivnosti v skladu z Zakonom o kazenskem postopku intenzivno nadaljujemo, več informacij pa bo na voljo v naslednjih dneh, zaključijo.
Policija je sprva poročala, da gre za 61-letnika, a so kasneje sporočili, da je moški star 63 let.
The post Maribor: 63-letni moški ubil 62-letnico in si sodil sam appeared first on Lokalec.si.

2 hours ago
16






English (US)