Iz domžalskega košarkarskega kluba Kansai Helios so sporočili, da se s prihajajočo sezono umikajo iz regijskega tekmovanja Aba 2 liga. Članska ekipa bo tekmovala le še v državnem prvenstvu.
Iz domžalskega košarkarskega kluba Kansai Helios so sporočili, da se s prihajajočo sezono umikajo iz regijskega tekmovanja Aba 2 liga. Članska ekipa bo tekmovala le še v državnem prvenstvu.