Konzistorij, tretja seja o skupnem dobrem in razpokah našega časa

2 hours ago 17

Tretja seja izrednega konzistorija v soboto dopoldne (27. junij 2026) je imela naslov »Graditi v dobrem: gradbišča našega časa«. V ospredju je bilo skupno dobro in pomembnost evangelija, ki lahko zaceli rane sedanjosti, tako da kristjani ne bodo le opazovalci družbenega propada, ampak modri arhitekti, ki ponovno gradijo mesto za vse.

Preberite vse

 

Read Entire Article