Štepanjsko naselje dobiva nekaj manj kot 100 novih parkirnih mest. Ob tem so delavci zarisali tudi 30 kolesarjev ter omejili hitrost na 10 kilometrov na uro. Do 30. junija bodo lahko sicer prebivalci tega dela prestolnice brezplačno koristili parkirno dovolilnico, po tem pa bo moč dobiti le eno dovolilnico na stanovanje. V Štepanjskem naselju je bil znova tudi ljubljanski župan Zoran Janković. Janković znova v Štepanjskem naselju, kjer so zarisali nova parkirna mesta
Štepanjsko naselje dobiva nekaj manj kot 100 novih parkirnih mest. Ob tem so delavci zarisali tudi 30 kolesarjev ter omejili hitrost na 10 kilometrov na uro. Do 30. junija bodo lahko sicer prebivalci tega dela prestolnice brezplačno koristili parkirno dovolilnico, po tem pa bo moč dobiti le eno dovolilnico na stanovanje. V Štepanjskem naselju je bil znova tudi ljubljanski župan Zoran Janković. 
2 hours ago
17









![[Intervju] Alenka Jeraj: To, kar se je zgodilo na glasovanju, je prava sramota za državni zbor in se bo zapisalo v zgodovino](https://nova24tv.si/wp-content/uploads/2026/02/44_2_alenka_jeraj_FOTO_Polona_Avanzo-1-200x300.jpg)

English (US)