Iz ekipe Red Bull-BORA-hansgrohe so potrdili, da Remco Evenepoel v nedeljo ne bo nastopil na belgijskem državnem prvenstvu v cestni vožnji, čeprav je tam udeležba obvezna. Kot so sporočili na novinarskem srečanju prek Zooma, bo belgijski zvezdnik dirko izpustil, ker se želi v celoti osredotočiti na Dirko po Franciji, ki se bo začela čez natanko teden dni v Barceloni. Iz Bore so potrdili: Evenepoel bo izpustil državno prvenstvo. Kaj bo s Tourom?
Iz ekipe Red Bull-BORA-hansgrohe so potrdili, da Remco Evenepoel v nedeljo ne bo nastopil na belgijskem državnem prvenstvu v cestni vožnji, čeprav je tam udeležba obvezna. Kot so sporočili na novinarskem srečanju prek Zooma, bo belgijski zvezdnik dirko izpustil, ker se želi v celoti osredotočiti na Dirko po Franciji, ki se bo začela čez natanko teden dni v Barceloni. 
2 hours ago
16








English (US)