Košarkarska evroliga bo tudi v naslednji sezoni imela 20 klubov, je danes na sestanku v Barceloni potrdilo vodstvo tekmovanja. Klubi bodo isti kot v minuli sezoni, izjema bo le ena, Monaco bo zamenjal Bešiktaš, poroča spletna stran evrolige. Bešiktaš v evroligi zamenjal Monaco
Košarkarska evroliga bo tudi v naslednji sezoni imela 20 klubov, je danes na sestanku v Barceloni potrdilo vodstvo tekmovanja. Klubi bodo isti kot v minuli sezoni, izjema bo le ena, Monaco bo zamenjal Bešiktaš, poroča spletna stran evrolige. 
2 hours ago
27










English (US)