Opel na varno pripeljal več kot 17.000 zapuščenih živali

2 hours ago 23
ARTICLE AD

Opel Slovenija (AutoWallis Slovenia Distribution) je na svetovni dan psov, v okviru dolgoletnega sodelovanja z Zavetiščem Ljubljana, slovesno predal že četrto vozilo Opel Combo za podporo njihovemu delu.

Partnerstvo med Oplom in Zavetiščem Ljubljana se v zadnjih 13 letih le še krepi. Z vsemi vozili Opel so v Zavetišču in ZOO v teh letih prepeljali že več kot 17.000 živali. Pri tem je Opel Combo glavno vozilo za prevoze Zavetišča, Opel Movano pa služi potrebam Živalskega vrta Ljubljana. Največ je bilo pripeljanih mačk – kar petkrat več, kot psov – kar kaže, kako vsestransko uporaben in prilagodljiv je Opel Combo pri vsakodnevnih nalogah.

Za lažjo predstavo smo dejstva (statistiko) in ključne dosežke, ter  zanimivosti o sodelovanju med Oplom in Zavetiščem Ljubljana povzeli tudi v infografiki. Ta na prijazen in pregleden način prikazuje razsežnost številk in še dodatno poudarja pomen dolgoletnega partnerstva med Zavetiščem Ljubljana in Opel Slovenija.

Read Entire Article