Dve tatvini v Šiški: roparja zasačili prodajalki, iščejo tudi neznano storilko drzne tatvine

3 hours ago 8
ARTICLE AD

Policisti Policijske uprave Ljubljana so preteklih 48 urah obravnavali tatvini v trgovini in trgovskem centru. Ena je bila roparska, druga drzna.

Pri kraji sta ga zasačili prodajalki

Policisti so bili v petek, okoli 18. ure, obveščeni o roparski tatvini v trgovini na območju Šiške. Neznani storilec je vstopil v prodajalno in s prodajnih polic vzel več parfumov. Njegovo dejanje sta opazili zaposleni, ki sta ga ob izhodu iz trgovine počakali in želeli, da odtujene artikle vrne. Neznani storilec pa se jima je uprl in pobegnil s kraja. Policisti glede okoliščin kaznivega dejanja nadaljujejo z zbiranjem obvestil in bodo obveščali pristojno državno tožilstvo.

Opis neznanega storilca: moški, star okoli 22 let, visok 170 cm, zelo suhe postave, oblečen v majico in hlače s kratkimi rokavi.

Neznana storilka izkoristila nepazljivost oškodovanke

Policisti so bili včeraj, okoli 13. ure, obveščeni o drzni tatvini v nakupovalnem centru na območju Šiške. Neznana storilka je izkoristila nepazljivost oškodovanke, ki je izbirala izdelke v prodajalni in ji z nakupovalnega vozička odtujila torbico z vsebino. Policisti glede okoliščin kaznivega dejanja nadaljujejo z zbiranjem obvestil in bodo obveščali pristojno državno tožilstvo.

Opis neznane storilke: ženska, stara med 35 in 40 let, normalne postave, visoka okoli 170 cm, temnih čez ramena segajočih las, oblečena v obleko temno zelene barve.

The post Dve tatvini v Šiški: roparja zasačili prodajalki, iščejo tudi neznano storilko drzne tatvine appeared first on Lokalec.si.

Read Entire Article